İnlingua Vancouver - Büyük Dil Okulu

İnlingua Vancouver - Büyük Dil Okulu. Biz kanıtlanmış bir yöntem ve eşsiz öğretim materyalleri ile Vancouver, Kanada'da bir dil okuludur!

Downtown Vancouver

Kurslarimiz, öğrencilerin birinci dersinden İngilizce konuşarak başlar ve üzerinde 500.000 öğrenci, özellikle İngilizce eğitimi ve dilleri öğrenmek için Vancouver İnlingua (dünyada 40 ülkede) dünya çapında 300'den fazla dil okuluna sahip ve İnlingua uluslararası okulların bir parçasıdır. İngilizcede dil öğretim sertifikalı öğretim kimlik bilgileri ile nitelikli ve deneyimli öğretim veren arkadaşlarımızla bu işin içindeyiz. Okulumuzda yüksek kaliteli İngilizce dil eğitimi sunuyoruz.

School Brochure

EŞSİZ ÖĞRETİM YÖNTEMİ İLE DİL OKULU

Okulumuz İngilizce eğitimini çok hızlı öğrenmelerine yardımcı olmak için özel inlingua® yöntemini kullanır. Dil kursu size İngilizce konuşan ve ilk dersten konuşmaları olacak. Kanada'ya gelip sadece birkaç ay içinde tamamen akıcı hale gelebilir.

Ayrıca İnlingua İngilizce konuşma Vancouver İnlingua odağına Dersler ve yazma, konuşma, dilbilgisi, inlingua® yöntemi kullanılarak, dinleme ve telaffuz, okuma gibi belirli dil becerilerini geliştirmek için yardımcı olur. tam zamanlı programlarında öğrenciler de böyle Akıcılık ve Doğruluk ya da Konuşma ve Dinleme olarak Seçmeli Dersler İngilizce olacaktır. Öğrencilerin küçük gruplar bizim Yarı Özel Dersler özelliklerinden biri bulunmaktadır. Vancouver sunduğu İnlingua tüm İngilizce dersleri göz atın!

Vancouver İnlingua da TOEFL iBT, Cambridge FCE, CAE Cambridge, IELTS yanı sıra İş İngilizcesi Özel İngilizce Dersleri ve tam zamanlı kurslar için Test Hazırlık Kursları sunmaktadır. Üniversite veya Kolej eğitimi ile ilgilenen öğrenciler için, biz bir Üniversite Hazırlık Programı sunuyoruz.

VANCOUVER merkezinde yer alan DİL OKULU Vancouver

Vancouver sürekli İngilizce öğrenmek için ideal bir ortam sağlayarak, yaşamak için dünyanın en iyi şehirler arasında derecelendirildi. şehir Vancouver ve okul tesislerinde Bizim uygun bulunan kampüslerde öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için tam donanımlıdır.

OKULDA İNGİLİZCE SADECE POLİTİKAMIZDIR

Kurslarimiz SIKI İngilizce politikası gütmektedir. Bu politika, dil okulu kampüsleri ve faaliyetlerinde her zaman İngilizce konuşmak öğrencileri zorlar.Sizlere daha verimli olabilmek için okulumuzda sadece İngilizce konuşulmaktadır. Bu İngilizce konuşmak için öğrenciler için mümkün olan en iyi fırsat sağlar.

Ders ve personel (danışmanlık durumlar haricinde ve acil durumlarda) okul mülkiyet her zaman tüm öğrencilerle ve iletişimin dili olarak İngilizceyi kullanır. Öğrenciler birbirlerine konuşurken de bu kuralı takibi beklenmektedir.

Örneğin İngilizce değilde kendi ana dilinizile konuştuğunuzda gerekli caydırıcı cezalar uygulanır. Ancak, öğrencilere her zaman İngilizce kullanarak ve kendi sınıflarında başarılı olduklarında coşku gösteren ödüller verilmektedir.

(Strictly tüm öğretmen ve personeli tarafından uygulanan) Sadece İngilizce Politikası
Birinci kez
BİR GÜN OKULdan uzaklaştırılma
İkinci kez
İKİ GÜN uzaklaştırılma
Üçüncü kez
BİR HAFTA uzaklaştırılma
Dördüncü kez
OKULdan ÇIKARILMA

Vancouver İnlingua samimi bir yerdir, çünkü biz sadece İngilizce konuşmak için öğrencilerimizi motive ediyoruz. okulda sadece İngilizce kullanırsanız, büyük olasılıkla:

 • hızlı bir şekilde İngilizce öğreneceksiniz.

 • Tüm dünyadan arkadaşlar kazanacaksınız.

 • dil okulunda herkes size saygı olacak.

 • Sabah okulda öğretmen tarafından sunulan, (bir inlingua® hediye ya da bir kahve belgesi gibi) bir ödül kazanabilirsiniz.

Üyeliklerimiz
İnlingua Vancouver Diller İnlingua Uluslararası Okullar parçasıdır. İnlingua 40 ülkeye yakın dünya çapında 300'den fazla okulu vardır 1968 yılında kurulmuştur.
Okulumuz dünyanın en büyük ve en eski eğitim kuruluşlarından biridir.
Languages Canada Dil Okulları ve ilgili kuruluşların bir Kanadalı Derneği - Vancouver İnlingua ayrıca of Diller Kanada akredite üyesi olmaktan gurur duymaktadır. Diller Kanada logosu kalite sembolüdür. Biz teftiş ve denetime tabi tutulmuş ve biz Diller Kanada kalite standartlarını geçirilmiştir.
BC'nin EQA adlandırması sonrası ortaöğretim için kalite Kanada'nın ilk ve tek il markadır. EQA kaliteli eğitim ve tüketicinin korunması bir sembolü olarak tüm dünyada kabul edilebilir bir standart il sızdırmazlık sağlar. İnlingua Vancouver BC'nin EQA belirlenen Post-Ortaöğretim Okulları Listesi olmaktan gurur duymaktadır.
Member of Tourism Vancouver Vancouver İnlingua ayrıca Turizm Vancouver üyesidir - yaklaşık 1.000 turizmde üyeleri ve ilgili sanayi / faaliyetleri temsilen bir iş birliğidir. Amacımız etkin bir şekilde eğlence için hedef, toplantı ve etkinlik seyahat olarak Metro Vancouver pazarlamaktır.
PCTIA Accredited Okulumuz ileri eğitim bakanlığı tarafından akredite PCTIA Private Career Training Institutions Agency.
SQS Certified Management Systems Okulumuz ileri eğitim bakanlığı tarafından akredite ISO International Organization for Standardization.
Some of our Universities and College partners - pathways and transfer agreements
First, study English at inlingua Vancouver, then transfer to Capilano U and get your degree, or transfer later to UBC or SFU.
Based in North Vancouver, Capilano U teaching-focused university offering a wide range of programs and services that enable students to succeed in their current studies, in their ongoing education, in their chosen careers, in their lifelong pursuit of knowledge, and in their contribution as responsible citizens in a rapidly changing and diverse global community.
Capilano has a growing number of degree programs in various disciplines, very popular for international students, including the following:
 • Bachelor of Business Administration
 • Bachelor of Tourism, Management
 • Bachelor of Design in Visual Communication
 • Bachelor of Arts in Liberal Studies
 • Bachelor of Communication Studies
 • Bachelor of Early Childhood Education Care and Education
 • Bachelor of Motion Picture Arts
 • Bachelor of Performing Arts
First, study English at inlingua Vancouver, then transfer to Thompson River University and get your degree.
TRU is a leading Canadian destination for international students, with students from more than 80 countries enrolled at the main campus in Kamloops.
It is a comprehensive Canadian university offering Masters and Bachelor degrees as well as diplomas and certificates.
Special Opportunities: Options to work on and off campus / Combined study and work programs / Transfer credit from recognized institutions overseas / International exchange programs / Scholarship programs.
First, study English at inlingua Vancouver, then transfer to University of Prince Edward Island and get your degree.
The University of Prince Edward Island, founded on the tradition of liberal education, exists to encourage and assist people to acquire the skills, knowledge, and understanding necessary for critical and creative thinking, and thus prepare them to contribute to their own betterment and that of society through the development of their full potential. To accomplish these ends, the University is a community of scholars whose primary tasks are to teach and to learn, to engage in scholarship and research, and to offer service for the benefit of our Island and beyond.
First, study English at inlingua Vancouver, then transfer to University of Regina and get your degree.
The U of R is ranked as one of Canada’s top 10 comprehensive universities and attracts Nobel Peace Prize-winning researchers and students from around the world.
The U of R is a global community. It is large enough to host students from over 90 countries, yet small enough to give you a more personalized and focused academic experience. You can get to know your professors and faculty members. The student to faculty ratio is 20:1.
First, study English at inlingua Vancouver, then transfer to Fairleigh Dickinson University and get your degree.
FDU-Vancouver offers undergraduate students one of the few opportunities to earn an American college degree while studying in Canada. FDU-Vancouver welcomes students from around the world to create a culturally diverse learning environment.
Fairleigh Dickinson University is a center of academic excellence dedicated to the preparation of world citizens through global education. The University strives to provide students with the multidisciplinary, intercultural and ethical understandings necessary to participate, lead and prosper in the global marketplace of ideas, commerce and culture.
... and more university and college partners

INLINGUA VANCOUVER MEDIA PRESENTATIONS

inlingua Vancouver YouTube Channel

 

inlingua Song MP3