İngilizce Kursları

yoğunluk farklı düzeyde İngilizce kursları. Kurslarimiz Acemilerden İleri 10 seviyeleri, test hazırlık kursları, üniversite hazırlık kursu, ve daha fazlası vardır. Size ilk dersinden İngilizce konuşmak ve herhangi bir kısa ya da uzun ders tüm becerilerini geliştirecektir.

english course vancouver canada study learn level

Genel İngilizce kursları

Kurslarimiz tam zamanlı Genel İngilizce kursları 24 ders ya da haftada 30 ders yer almaktadır. Genel İngilizce kursları inlingua İngilizce sabah dersleri ve öğleden sonra gramer, dinleme, telaffuz, akademik okuma ve yazma, akıcılık ve doğruluk, tartışma ve tartışmalar, yarı özel dersler ve daha fazlası gibi iki seçmeli dersler yer almaktadır. Onlar da bizim ACP-Hızlandırılmış İletişim Programı gibi Bire Bir dersler içerebilir.
IP1 – Haftada 24 grup dersleri (ortalama grup büyüklüğü 10 ila 12 öğrenci). Dersler sabah 9 Pazartesi'den Perşembe'ye kadar gelen 2:30 için vardır, ve Cuma günleri sabah 9dan öğlen 12 ye kadar sürmektedir.
# GRUP DERSLERI
24
DAHA FAZLA OKU
SE – haftada 30 grup dersleri (6 yarı özel ders içerir). Dersler sabah 9 Pazartesi'den Perşembe'ye kadar 4 e vardır ve Cuma günleri öğlen 12 ye kadar sürektedir.
# GRUP DERSLERI
30
DAHA FAZLA OKU
ACP 28 – Haftada 28 ders (bir ders 4 bir içerir). Dersler sabah 9 dan Pazartesi'den Perşembe'ye kadar öğlenden sonra 3:30 a , ve Cuma günleri 9 dan 12ye kadar sürmektedir.
# GRUP DERSLERI
28
DAHA FAZLA OKU
iBUS - Iş durumları için iş kelimeleri, ifadeleri ve İngilizce öğrenin - haftada 24 ders
# GRUP DERSLERI
24
DAHA FAZLA OKU

Akademik kurslari

Biz de bir Kanada veya Amerika üniversitede okumak isteyen öğrenciler için tam zamanlı Akademik İngilizce kursları sunuyoruz. Bu kurslar son derece yoğun ve resmi ve ortaöğretim sonrası akademik becerileri kapsamaktadır. Ortalama grup büyüklüğü 10 ila 12 öğrencidir. Sınıf başına düşen maksimum sayısı 15. Dersler sabah 9 dan Pazartesi'den Perşembe'ye kadar gelen öğlenden sonra 2:30 a kadar, ve Cuma günler sabah 9 dan öğlen 12 ye kadar devam etmektir.
Kabul edilmesi tüm akademik becerileri öğrenin ve bir üniversite ya da yüksekokul başarılı – 24 lessons per week
# GRUP DERSLERI
24
DAHA FAZLA OKU

Sınav hazırlık kursları

Biz de tam zamanlı İhtisas İngilizce kursları sunuyoruz. Bazı öğrenciler üniversiteye girmek ya da mesleğinde ilerlemek için resmi İngilizce dil testleri ve kurslar için hazırlamak gerekir. Vancouver İnlingua büyük resmi testlerin bazıları için sınav hazırlık kursları sunmaktadır. Ortalama grup büyüklüğü 10 ila 12 öğrencidir. Sınıf başına düşen maksimum sayısı 15. Dersler sabah 9 dan Pazartesi'den Perşembe'ye kadar gelen öğlenden sonra 2:30 a kadar, ve Cuma günler sabah 9 dan öğlen 12 ye kadar devam etmektir .
IELTS testi için Akademik hazırlık - Haftada 24 ders
# GRUP DERSLERI
24
DAHA FAZLA OKU
TOEFL internet Based Test - Haftada 24 ders
# GRUP DERSLERI
24
DAHA FAZLA OKU
İngilizce Cambridge First Certificate - Haftada 24 ders
# GRUP DERSLERI
24
DAHA FAZLA OKU
Cambridge Sertifikası İleri İngilizce - Haftada 24 ders
# GRUP DERSLERI
24
DAHA FAZLA OKU

 

İnlingua Vancouver Genel İngilizce kursları ve İhtisas İngilizce kursları İngilizce biliyor ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Bugün sizlere sunduğumuz Ücretsiz Deneme İngilizce Dersini alın!

Genel İngilizce Tam Zamanlı İngilizce Kursları belirli dil becerilerini geliştirmek veya belirli konular hakkında bilgi edinmek için Seçmeli İngilizce Dersler geniş bir yelpazede tarafından takip İnlingua İngilizce dersleri yer almaktadır. Diğer tam zamanlı ders İş İngilizcesi kursu ve irade Cambridge FCE, CAE Cambridge, TOEFL iBT ve IELTS gibi resmi İngilizce testler için hazır Hazırlık test Kurslarımız bulunmaktadır.

Burada kurslar, programlar ve biz bu oturumu öğretiyoruz seçmeli dersler mevcut listesidir. Bu, PDF formatında indirmek ve baskı için kullanılabilir.

PROGRAMLAR, KURSLAR VE pdf DERSLER